פרסום בגוגל אדוורדס – שינויים בהגדרות מסע הפרסום

אחד הדברים שמשתמשים חדשים בפרסום בגוגל אדוורדס נרתעים ממנו, הוא פשוט יצירת קמפיין חדש. רק במסך הראשון של יצירת הקמפיין (לפני שאתה בכלל מתחיל לייצר את קבוצות המודעות שלך והמודעות שלהן), אתה נחשף ללמעלה מעשרים אפשרויות בחירה! ולאחרונה גוגל גם ביצעו שינוי חדש במערכת שדווקא יקל עלינו המפרסמים.

בפוסט הזה אני אעבור על כמה הבדלים, עדינים אומנם אך חשובים, שהוכנסו למערכת כתוצאה משינוי זה, ואיך תוכלו למנף אותם בבואכם לקבוע את הגדרות מסע הפרסום בגוגל שלכם.

מה חדש בהגדרות הקמפיין של גוגל אדוורדס?

באופן כללי התצורה החדשה של יצירת קמפיין בגוגל אדוורדס, משפרת את מהלך העבודה של הגדרת מסע הפרסום בגוגל החדש שאתם מתכוונים להעלות. הצגה של אלמנטים כמו התוספות למודעות, המאפשרים חיזוק המודעות שלכם, כבר בהתחלת תהליך יצירת מסע הפרסום, מאפשרת במיוחד למפרסמים חדשים ובלתי מנוסים, לכלול את הנושא הזה במסע הפרסום בגוגל שלהם. בנוסף ישנם גם כמה שינויים בהקשר ליכולות של המפרסם למקד ולהציג את המודעות שלו בעזרת הממשק החדש.

טווח הגעה גמיש יותר ברשת המדיה:

פרסום בגוגל - טווח הגעה גמיש

Flexible Reach פירושו טווח הגעה גמיש, זוהי אפשרות הגדרה חדשה בהגדרות מסע הפרסום בגוגל, והיא מאפשרת לנו לקבוע איך המודעות שלנו תופענה ברמת קבוצת המודעות ולא ברמת הקמפיין. הדבר הזה מאפשר יתר גמישות היות ואנחנו יכולים להתייחס לכל קבוצת מודעות בנפרד. שימו לב להערה המופיעה שם (היא חשובה במיוחד אם אתם מבצעים שינוי על מסע פרסום בגוגל קיים) " לאחר שתבחר באפשרות זו, לא תוכל לחזור להגדרה הקודמת שלך". אם אתם פותחים כרגע מסע פרסום בגוגל חדש, השינוי הזה יחול על כל קבוצות המודעות שתייצרו, במידה ותבחרו את האפשרות הזו במסגרת מסע פרסום בגוגל קיים, קבוצות המודעות שלכם תמשכנה לשמור על ההגדרות הקודמות (דהיינו: טווח הגעה רחב או טווח הגעה ספציפי), כל עוד לא תבטלו או תוסיפו שיטת מיקוד לקבוצת המודעות, ברגע שתבצעו שינוי בהגדרה המערכת תפעיל באופן אוטומטי את האפשרות של טווח הגעה גמיש. אם תייצרו קבוצות מודעות חדשו במסע פרסום בגוגל קיים, הן כולן תהיינה כפופות להגדרה של טווח הגעה גמיש.

הדבר הזה יכול להיות שימושי מאוד אם אתם רוצים לייצר מסע פרסום בגוגל שבו יש טווחי הגעה שונים לקבוצות מודעות. למשל קבוצת מודעות אחת פונה לטווח הגעה רחב, שזה אומר כל האתרים ברשת המדיה שמילת החיפוש רלוונטית לגביהם, ושהם מאפשרים לגוגל להציג בהם מודעות של מפרסמים. או טווח הגעה ספציפי שבו אתם בוחרים את המקומות שבהם אתם רוצים שהמודעה שלכם תופיע. בעבר הייתם צריכים לייצר שני מסעות פרסום בגוגל שונים על מנת לקבל את האפשרות הזו, היום שתי האפשרויות נמצאות תחת מסע פרסום בגוגל יחיד.

סבב המודעות:

פרסום בגוגל - צורה חדשה של סבב מודעות

גוגל הוסיפו סבב מודעות שווה למשך 90 יום ואז ביצוע אופטימיזציה לפי קליקים, זהו שיפור משמעותי ושימושי ביותר.

צורות התאמה חדשות של מילות מפתח:

פרסום בגוגל צורה חדשה להתאמה לביטוי ולהתאמה רחבה

גוגל הוסיפו לאחרונה שינוי דרמטי בהתייחסותם לצורת התאמה מדוייקת וצורת התאמה לביטוי, וזאת בהמשך לשינוי שהם יצרו בצורת התאמה הרחבה, השינוי מתבטא בכך שאנחנו יכולים לכלול צורת רבים, שגיאות כתיב וגירסאות קרובות כמו קיצורים וראשי תיבות.

בהזדמנות זו אני רוצה להזמין אתכם לצפות וללמוד את קורס פרסום בגוגל שהעליתי כאן לאתר.


פורסם בקטגוריה פרסום בגוגל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>