פרסום בגוגל באמצעות תשלום לקליק(PPC)

פרסום בגוגל מאפשר שימוש באפשרויות תשלום שונות ברשת המדיה, ובשיטת התשלום להקלקה ברשת החיפוש. המפתח לפרסום מוצלח היה ונשאר תמיד, מציאת שיטה להעביר את המסר השיווקי שלך לכמה שיותר אנשים תוך שמירה על תקציב נמוך ככל האפשר. פרסום בגוגל באמצעות תשלום לקליק(PPC=Pay Per Click) הוא אולי אחת הדרכים הקלות ביותר לייצר תנועה לאתר שלך, ולייצר רווחים מקמפיין הפרסום בגוגל שלך. מערכת  פרסום בגוגל אדוורדס היא המערכת הפופולארית ביותר לפרסום הנמצאת בשימוש של בעלי עסקים קטנים, חלק מן הפופולאריות הזו נובע מן הפופולאריות הרבה לה זוכה מנוע החיפוש של גוגל (76% מכלל הגולשים בעולם משתמשים בו על בסיס יומי!), וחלק אחר נובע מן העובדה שזוהי מערכת ניהול המאפשרת למפרסם לפקח על ההוצאות הקשורות למסע הפרסום ברמה של תקציב יומי לכל מודעה.

איך פועל פרסום בגוגל באמצעות תשלום לקליק?

כאשר אתה משתמש בפרסום בגוגל  וב-PPC כשיטת התשלום עבור הפרסום בגוגל, אתה משלם אך ורק כאשר הגולש מקליק על המודעה שלך ובעקבות כך מגיע לאתר שלך, המודעות שלך, במידה ותבחר לעשות זאת, תתפרסמנה גם בדף תוצאות החיפוש של גוגל וגם באתרים שהתוכן שלהם רלוונטי לביטוי החיפוש שבחרת לפרסם עליו. הסכום שתשלם עבור כל קליק תלוי בהצעת המחיר שלך עבור ההופעה של המודעה, הדבר הזה נכון לגבי מערכות פרסום שונות העומדות לרשותך, במערכת הפרסום בגוגל אדוורדס המחיר שתשלם עבור הפרסום גם תלוי במידה רבה בציון האיכות שגוגל מעניקה לכל אחד מביטויי החיפוש שלך. ככל שציון האיכות שלך בגוגל אדוורדס גבוה יותר כך הסיכוי שהמודעה שלך תופיע במקומות הגבוהים בדף גדול יותר, במנועי החיפוש האחרים המיקום של המודעה שלך נקבע אך ורק על ידי הצעת המחיר שלך. בניהול נכון של מסע הפרסום בגוגל שלך ובשימוש בתשלום לקליק אתה יכול להביא לתנועה רבה ואיכותית של קהל יעד אל האתר שלך וזה יכול לעזור לך להפיק רווחים מתנועה זו.

עוד על ציון האיכות

פרסום בגוגל אדוורדס עוזר לך בדרכים נוספות! מהן?

פרסום בגוגל הוא יותר מרק פרסום, גוגל אדוורדס איננה רק מערכת פרסום רגילה המאפשרת למשתמשיה לפרסם את העסק/המוצר/השירות שלהם באמצעות תשלום לקליק, זהו כלי עוצמתי היכול לשמש כתבנית לכל המודעות אותן אתם מעלים לאינטרנט. בנוסף לכך גוגל המהווה ללא ספק את רשת השיווק מבוססת האינטרנט הגדולה בתבל, מאפשר לך להשיג חשיפה מקסימלית של האתר שלך לגולשי האינטרנט. לצורך פרסום בגוגל אתם יכולים לבחור בסוגי מודעות שונים החל ממודעת טקסט דרך מודעת תמונה וכלה במודעות וידאו, יש באפשרותכם להציג את המודעות שלכם באתרים רבים שאליהם מגיעים גולשים כמו אתרי חדשות, בלוגים פורומים ואתרים העוסקים במתן אינפורמציה על הנושא שבו אתם מתמחים. פרסום בגוגל אדוורדס ישמש אתכם לכל מטרה, אם מטרתכם היא מיתוג או מכירה או הרשמה לניוזלטר או ליצירת רשימת תפוצה, לכל מטרה ניתן לעצב מסע פרסום יעיל ומוצלח. ניתן להשתמש בתכונות המתקדמות של פרסום בגוגל אדוורדס כמו, כותרות דינמיות למודעות המכניסות את ביטוי החיפוש של הגולש באופן אוטומטי למודעה שלנו, ובכך יוצרות רלוונטיות גבוהה ושיעור הקלקה גבוה על המודעה או הדבר האחרון שנוסף לפרסום בגוגל אדוורדס, גוגל רימרקטינג, זוהי תכונה של מערכת הפרסום בגוגל אדוורדס המאפשרת "מעקב" אחר גולשים שבקרו באתר שלנו והצגת המודעות שלכם בכל אתר שאליו יגיעו ושיש בו מודעות פרסום של גוגל. השימוש במערכת פרסום בגוגל אדוורדס מאפשר למשתמשיה גם לפרסם במנוע החיפוש השני בגודלו יוטיוב, הפרסומות שלכם תופענה על גבי הסרטונים וגם בתוך העמוד מסביבם.

הקמה וניהול של חשבון פרסום בגוגל אדוורדס

השימוש במערכת פרסום בגוגל אדוורדס הוא יחסית פשוט, כמובן שככל שתלמדו את המערכת יותר כך גם תוכלו להוציא ממנה הרבה יותר תוצאות בפחות כסף, אבל העיקרון הוא פשוט: פותחים חשבון, בוחרים את מילות המפתח הרלוונטיות לעסק/מוצר/שירות שלכם, כותבים את המודעות, נותנים הצעת מחיר להופעתן וקובעים תקציב יומי למסע הפרסום. אתם מחליטים אם ברצונכם לפרסם רק בתוצאות החיפוש או רק ברשת התוכן המורכבת ממאות אלפי אתרים או בשניהם גם יחד. לגבי רשת התוכן ניתן אפילו לקבוע באילו אתרים אנחנו רוצים שהמודעות שלנו תתפרסמנה, נניח באתרים מאוד סמכותיים שבהם ישנה גם תנועת גולשים רבה, וגם באילו אתרים איננו מעוניינים שהפרסומות שלנו תופענה כמו באתרים המתחרים בנו.

לסיכום, פרסום באמצעות תשלום לקליק יכול לשמש כחלק חשוב ביותר של השיווק האינטרנטי שלכם ובמיוחד בתחום השיווק במנועי חיפוש (SEM-Search Engine Marketing), באפשרותכם ללמוד על הפרסום בגוגל אדוורדס באופן עצמאי באתר של גוגל או באופן מקצועי ועם דוגמאות והסברים בקורס פרסום בגוגל החינמי למעשה שאני מציע פה באתר. בקורס שלי תלמדו להכיר את המערכת לפנים ולחוץ ותשפרו את היכולות שלכם לשווק את העסק שלכם בצורה נכונה יעילה ועם חסכון כספי משמעותי. השימוש בפרסום בגוגל אדוורדס ייצר עבורכם את התנועה לאתר שבלעדיה אינכם קיימים ואינכם יכולים למכור באינטרנט.


פורסם בקטגוריה פרסום בגוגל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>