הסוד שיוזיל את הפרסום בגוגל, ויביא תוצאות יותר טובות!

יש סוד אחד שאני עומד לגלות לכם וכשתתחילו ליישם אותו, ואתם יכולים לעשות זאת באופן מיידי, תחסכו לעצמכם כסף רב על ידי הוזלת מחיר הקליק על הפרסום בגוגל, ויחד עם החסכון הכספי הרב, תוכלו לבנות מסעות פרסום בגוגל שיהיו מכוונים בצורה מדוייקת לקהל היעד שלכם שרוצה לקנות מכם. אני אגלה לכם את הסוד הזה עוד מעט אבל לפני כן יש לי שאלה:

אתם מכירים את המודעה הזאת של גוגל על הפרסום בגוגל?

פרסום בגוגל

כל ההבטחות המפורטות במודעה ("תוך דקות"… "הופע מייד"… "תוצאות מיידיות"…) נכונות באופן עקרוני אבל… על מנת שהן אכן תתקיימנה תצטרכו כנראה להשקיע סכומי כסף נכבדים, במיוחד בתחומים בהם ישנה תחרותיות גבוהה. לא הייתי ממליץ לאף אחד לקחת את הדברים כפשוטם ולחשוב שהפרסום בגוגל הוא דבר פשוט ושכל אחד יכול לעשות אותו בקלות ובלי שום ידע מוקדם.

מאיפה אני יודע את הדברים האלה? ולמה כדאי לכם לשמוע אותם דווקא ממני?

אציג את עצמי: שמי חיליק ואני מקצוען פרסום בגוגל, הוסמכתי ע"י גוגל לאחר שעברתי את כל הבחינות להסמכה כמומחה פרסום בגוגל ברשת החיפוש(Search) וברשת המדיה(Display) של גוגל:

תעודות מקצוען פרסום ברשת החיפוש והתוכן של גוגל

כל אחד יכול לשים תמונה נכון? ליחצו על הקישור הזה ובו תראו את ההסמכות שלי באתר הרישמי של גוגל.
אני מנהל קמפיינים לפרסום בגוגל עבור לקוחות בתחומים רבים, ואני מתעדכן באופן רצוף וקבוע בכל המתרחש בתחום גם באמצעות פרסומים שגוגל מפרסם וגם בקורסים והשתלמויות אצל הגדולים ביותר בתחום(בדרך כלל בארה"ב). מערכת הפרסום בגוגל היא מערכת נוחה וחכמה כאחד, הנוחיות של השימוש בה יכולים לגרום לכך שיתקבל הרושם כאילו הכל יקרה מעצמו, ועל בטוח, אבל לא כן היא, המערכת הזו בנויה כך שכולם – המפרסם הלקוח וכמובן גם גוגל ירויחו.

  • המפרסם שיש לו מוצר או שירות למכור והוא מחפש כמה שיותר לקוחות שבאותו רגע בדיוק הם מחפשים את המוצר שלו ורוצים לקנות אותו.
  • הלקוח שרוצה שיציגו בפניו רק מודעות רלוונטיות לביטוי החיפוש שהוא מקליד, ושבאמצעותן הוא יוכל למצוא את מבוקשו בנוחות ובמהירות, הדבר הזה יגרום לגולש חוויית גלישה טובה יותר ורצון לחזור ולהשתמש במערכת שוב ושוב בגלל אמינותה, ואף יותר חשוב – שימליץ לאחרים להשתמש בה.
  • גוגל שמחייבת על כל קליק על המודעות וזהו מקור ההכנסה הגדול ביותר שלה.

בכל פעם שגולש מחפש נושא מסויים ע"י הקלדת ביטוי חיפוש, גוגל מציגה לו את המודעות הרלוונטיות, אז איך גוגל קובעת מי המודעה שתופיע? איך היא קובעת אילו מודעות תופענה בעמוד הראשון ואילו בעמודים הבאים(שבדרך כלל הגולשים אינם מגיעים אליהם כמעט)? איך היא קובעת אילו מודעות תופענה בשלושת המקומות שמעל לתוצאות האורגניות ואילו לצידן? איך היא קובעת איזו מודעה תהיה במיקום גבוה יותר? איך גוגל קובעת כמה ישלם כל אחד מן המפרסמים עבור הקלקה על המודעה? זהו הסוד שרק אלו שיודעים אותו, ופועלים בצורה מסודרת על פי התוכנית שמאחורי הסוד הזה, משלמים פחות ומקבלים את המיקומים הגבוהים ביותר, שבאופן טבעי הם גם אלה שעליהם לוחצים רוב הגולשים.

אז איך תדעו מהו הסוד הזה שמוזיל ומייעל את הפרסום בגוגל?

הכנתי דו"ח מיוחד שבו אני מסביר את הסוד שמאחורי פרסום בגוגל מוצלח אך לא רק עליו, בדו"ח המיוחד תמצאו עוד המלצות לדברים נוספים שתוכלו לעשות על מנת להפוך את גוגל לשותף המתוגמל על הצלחות בלבד, שיעזור לכם להתגבר על המתחרים שלכם בתחרות על הלקוח הבא שלכם. תלמדו מה גוגל רוצה וכיצד בקלות יחסית תוכלו לתת לה את מבוקשה ולהיות מתוגמלים על כך על ידה. הדו"ח הזה מקפל בתוכו הרבה נסיונות וטעויות שעלו לי כסף רב, ואני בטוח שאם היה בידי דו"ח כזה בתקופה שאני התחלתי להשתמש בפרסום בגוגל, היה לי קל יותר וזול יותר להגיע למה שאני יודע ונותן לכם עכשיו בחינם!


2 תגובות על פרסום בגוגל – הסוד!

  1. מאת אלירן‏:

    אז היכן הדוח…?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>