פרסום בגוגל – גוגל אדוורדס תציג נתונים מגוגל אנליטיקס

במסגרת הפרסום בגוגל ניתן לקשר את גוגל אדוורדס לחשבון גוגל אנליטיקס כך שכבר מזמן אנחנו יכולים לראות את האינפורמציה ממסעות פרסום בגוגל אדוורדס, בתוך חשבון גוגל אנליטיקס שלנו, אבל הרבה משווקים מחכים בקוצר רוח לשילוב אינפורמציה מתוך גוגל אנליטיקס בתוך חשבון הגוגל אדוורדס שלהם על מנת להבין ולנתח את השפעת ה פרסום בגוגל על הרווחיות שלהם ועל התנהגות הגולשים באתר. גוגל מנסים עכשיו תכונה כזו במספר מוגבל של חשבונות. גוגל שחררה הודעה קצרה האומרת שהחברה מבצעת בדיקת בטא מצומצמת על מנת לתת למפרסמים יותר תובנות על יעילות הקמפיינים שלהם.

למרות שאני עדיין לא ראיתי בעצמי את הניסוי אבל באתר Periscopix נאמר שהנתונים יופיעו בתוך לשונית הקמפיין תחת ההתאמה של העמודות, וכך בנוסף לנתונים המסורתיים כמו  CTR, CPC וכו' רואים המשתתפים בניסוי נתונים חשובים נוספים מתוך האנליטיקס שלהם כמו אחוזי העזיבה, מספר עמודים לביקור, משך השהיה באתר.

הנתונים הנוספים יהיו כאויר לנשימה למשווקים באינטרנט שעסקיהם תלויים בביקורים באתריהם בלבד, אבל גם מפרסמים בעלי עסקים יוכלו להנות מהמידע הנוסף שיהיה מונח בתוך הקמפיין בגוגל אדוורדס במרחק הקלקה בלבד. המידע הזה הוא חשוב היות והוא מאפשר לנו לבצע אופטימיזציה גם לנוכח הבנת התנהגותו של הגולש מעבר להקלקה על המודעה וביקור בדף הנחיתה שלנו, מה קרה לאחר מכן האם מילא את המצופה ממנו ואם לאו מה עשה? עזב את האתר? המשיך לדפדף בתוכו? התוכן עניין אותו?(משך הזמן שהוא שהה באתר), איזה עמודים הם הפופולריים יותר ומועדפים על ידי הגולשים?(מצביע על מה הם מתעניינים באתר) וכו'. מה אתם חושבים על זה? ספרו לנו כאן למטה בתגובות.


פורסם בקטגוריה פרסום בגוגל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>